Tłumacz Języka Niemieckiego (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (M/K)
    Miejsce pracy: Warszawa

    McFIT ma wiele wspólnego ze swoimi klientami: siłę, energię, wytrwałość i zdecydowanie w działaniu. Cechy te zaprowadziły nas naprawdę daleko — 1,7 mln klientów sprawia, że jesteśmy dziś numerem 1 w Europie. Prowadzimy już ponad 240 studiów fitness i jesteśmy obecni w pięciu krajach. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w studiach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – w naszych biurach codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu. A Ty masz teraz szansę aktywnie przyczynić się do tego rozwoju.

    TWOJE ZADANIA

    • Tłumaczenie tekstów o tematyce sportowo-fitnessowej, w tym treści multimedialnych, z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki przy uwzględnieniu uwarunkowań kulturowych i językowych
    • Wykonywanie bieżących tłumaczeń (głownie z zakresu prawa, ekonomii i budownictwa) oraz stylistyczna i gramatyczna korekta tekstów firmowych
    • Wsparcie działu marketingu i PR w organizacji i realizacji bieżących działań
    • Wsparcie administracji biurowej w bieżących zadaniach

    TWÓJ PROFIL

    • Biegła znajomość języka niemieckiego i języka polskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziane ukończone studia na kierunku filologicznym (lingwistyka, germanistyka)
      ze specjalnością tłumaczeniową
    • Doświadczenie w tłumaczeniu różnorodnych, także złożonych treści
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dokładność i ustrukturyzowany sposób pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, a także gotowość do podejmowania nowych wyzwań
    • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    PASUJEMY DO SIEBIE?

    McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

    NIE ZWLEKAJ I PRZYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

    Zostań jednym z nas! Przyślij swoje przekonujące dokumenty aplikacyjne w formie cyfrowej, wpisując w temacie wiadomości: „Tłumacz”. Prosimy także o informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia oraz najbliższej możliwej daty rozpoczęcia pracy.

    Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy!

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

    1. Administratorem danych osobowych jest McFIT Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 73 („Administrator”). Z Administratorem można kontaktować się można poprzez adres e-mail: biuro@mcfit.com
    2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury.
    5. Dostęp do Pani/Pana danych będzie mieć personel Administratora, jego podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na jego rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego, portale rekrutacyjne, usługi pocztowe, usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów), a także inni Administratorzy, w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji i odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
    6. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym okresie do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń dotyczących procesu rekrutacyjnego.
    7. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
      - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
      - wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    9. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez McFIT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Siennej 73, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na nasz adres e-mail: biuro@mcfit.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.