Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tłumacz Języka Niemieckiego

Klimat Solec Sp. z o.o.O firmie

  • Hamburg, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckiego na polski i odwrotnie,

  • wsparcie w obsłudze dokumentacji technicznej w języku niemieckim,

  • tłumaczenie pism / notatek / sprawozdań / dokumentów technicznych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie oraz chęć do pracy,

  • dyspozycyjność (praca w Hamburgu).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zakwaterowanie,

  • elastyczną formę współpracy,

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i poszerzenia doświadczeń zawodowych,

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

Klimat Solec Sp. z o.o.

KLIMAT SOLEC jest generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i automatyki. Realizujemy kompleksowe inwestycje z zakresu m.in.: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz instalacji przemysłowych. Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych, oddymiających oraz automatyki. Do swojego zespołu poszukujemy osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy