Oferta pracy

Tłumacz Języka Niemieckiego – specjalista w biurze zarządu

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

  • Biała 1B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Biała 1B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie ustne spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych, konferencji i warsztatów

  • wykonywanie tłumaczeń pisemnych wewnętrznych dokumentów, korespondencji, prezentacji

  • korespondencja z udziałowcami spółki

  • wsparcie organizacyjne Biura Zarządu

  • współpraca z różnymi obszarami na wszystkich szczeblach organizacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w tłumaczeniach ustnych

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe 4 dni urlopu

  • opiekę medyczną

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy