Logo Pracuj.pl

Tłumacz języka szwedzkiego

Futura Centrum Językowe Tomasz MuszyńskiO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie tekstów zwykłych i tekstów z terminologią specjalistyczną z języka polskiego na język szwedzki, z języka szwedzkiego na język polski lub z języka szwedzkiego na inny język obcy (w zależności od umiejętności)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych (teksty techniczne /prawnicze / medyczne / finansowe / marketingowe lub inne)
  • chęć rozwoju
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub inne
  • bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego
  • własna działalność gospodarcza

To oferujemy

  • pracę zdalną dowolną ilość godzin w tygodniu na zasadach B2B

Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński

Od 2008 roku działamy pod marką SUPERTŁUMACZ® Jesteśmy zespołem tłumaczy ponad 40 języków. Wśród nas są także m.in. specjaliści DTP, pracownicy obsługi klienta, copywriterzy, graficy i programiści. Naszą misją jest pomoc polskim i zagranicznym firmom w rozwijaniu współpracy z zagranicznymi partnerami w eksporcie towarów i usług dzięki skutecznej komunikacji bez barier językowych. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Wpisz w wyszukiwarkę SUPERTŁUMACZ® i odwiedź naszą stronę internetową.

Tłumacz języka szwedzkiego, śląskie