Oferta pracy

Tłumacz/ka - Asystent/ka Dyrektora

DB Cargo Polska S.A.

  • Wolności 337, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Wolności 337

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenia ustne konferencyjne

  • Tłumaczenia konsekutywne spotkań

  • Tłumaczenia pisemne dokumentacji branżowej

  • Przygotowywanie prezentacji oraz opracowywanie materiałów na spotkania

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy Dyrektora i jego biura

  • Organizowanie spotkań biznesowych, konferencji podróży służbowych i wyjazdów firmowych

  • Organizowanie i koordynowanie kalendarza spotkań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Odpowiedzialność, samodzielność i proaktywność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu obszarze Przewozów Towarowych.

Przewiń do profilu firmy