Oferta pracy

Tłumacz

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie tłumaczeń pisemnych poprzez dokładne zapoznanie się z tłumaczonym materiałem w języku źródłowym i przekształcenie go na język docelowy

  • Korzystanie z oprogramowania tłumaczeniowego dla zachowania spójności tłumaczenia i zapewnienia efektywności pracy

  • Prowadzenie i rozbudowywanie glosariuszy, pamięci tłumaczeniowych i innych zasobów językowych

  • Dobór odpowiedniej terminologii oraz konsultowanie się z pracownikami i specjalistami w danej dziedzinie w celu zrozumienia znaczenia tłumaczonego tekstu i zawartych w nim pojęć oraz jego prawidłowego przetłumaczenia

  • Zachowanie intencji autora i rejestru materiału źródłowego w tłumaczeniu

  • Wykonywanie tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych – podczas spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Zapewnienie wsparcia językowego pozostałym pracownikom

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w organizacji zadań i ustalaniu priorytetów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (filologia angielska lub lingwistyka stosowana)

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych i ustnych (mile widziana znajomość terminologii technicznej oraz branży budowlanej)

  • Mile widziana znajomość programu SDL Trados Studio

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i terminowość

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

  • opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy

  • multisport

  • dodatkowe szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce