Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tłumacz kreatywny języka niemieckiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczyna swój dzień z Westwing.
    To tu szukają inspiracji oraz porad, jak urządzić piękny i przytulny dom. Świat topowych marek, designerskich mebli i dodatków z różnych zakątków globu jest dla nich na wyciągnięcie ręki.

    A wszystko to dzięki naszemu zespołowi. To w ludziach tkwi tajemnica sukcesu Westwing. Jesteśmy ambitni, kreatywni i zgrani. Wspólnie tworzymy nie tylko silną firmę, ale też przyjazne miejsce pracy.

    CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

    MIEJSCE PRACY: Warszawa
    ZADANIA:
    • Kreatywne tłumaczenie i redakcja tekstów (tematyka home&living) z języka niemieckiego na język polski
    OCZEKIWANIA:
    • Znajomość branży home&living
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość zasad stylistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych j.polskiego
    • Dobra organizacja pracy
    OFERUJEMY:
    • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie
    • Umowę o dzieło na czas określony
    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”