Tłumacz techniczny języka angielskiego na budowę

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

    Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.

    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg
    Nr ref.: PR/TJA/0819

    Zakres zadań:

    • Praca przy prestiżowej inwestycji infrastrukturalnej na terenie woj. pomorskiego
    • Tłumaczenie ustne i pisemne dokumentacji
    • Tłumaczenia symultaniczne podczas zebrań, narad, spotkań

    Profil kandydata:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych
    • Znajomość języka technicznego angielskiego oraz polskiego z naciskiem na zagadnienia z zakresu budownictwa
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność

    Oferta:

    • umowa o pracę
      lub zlecenie
    • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)
    • karta
      multisport
    • opieka
      medyczna
    • ubezpieczenie
      grupowe
    • fundusz
      socjalny
    • imprezy
      integracyjne
    • elastyczny
      czas pracy
    • mikołajki
      dla dzieci
    • wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa
      w Budownictwie)
    • wspieramy kulturę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.