Oferta pracy

Tłumacz

Diuna Language ServicesO firmie

Rekrutacja zdalna

Diuna Language Services

Słowicza 33

Warszawa

Tłumacz

Kluczowe zadania na tym stanowisku:

  • Tłumaczenie pisemne,
  • Weryfikacja tłumaczeń,
  • Korekta językowa.

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy tłumacza
  • ukończone studia wyższe na kierunku lingwistycznym lub filologicznym lub poświadczoną certyfikatem znajomość języka obcego na poziomie C1/C2,
  • znajomość programów CAT i innych narzędzi wspomagających pracę tłumacza,
  • umiejętność korzystania ze słowników i źródeł internetowych,
  • wyczucie językowe i doskonała znajomość zasad gramatyki języka polskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze,
  • bardzo dobra znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę gwarantującą stałą liczbę zleceń w miesiącu,
  • pracę w zespole doświadczonych tłumaczy różnych specjalizacji,
  • udział w szkoleniach dla tłumaczy,
  • pracę zdalną z możliwością korzystania z biura BT Diuna w Warszawie w wybrane dni,
  • dostęp do oprogramowania i technologii wspomagającej wykonywanie zadań,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy