Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz / Weryfikator tekstów angielskojęzycznych

ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH GRZEGORZ NORMANO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i korekta tekstów angielskojęzycznych

  • Nadzór nad jakością tłumaczeń

  • Tworzenie zasobów terminologicznych i tłumaczeniowych

  • Wykonywanie tłumaczeń na potrzeby biura

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów o profilu filologicznym

  • Wysokie kompetencje językowe, lekkie pióro

  • Doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole i planowania zadań

  • Umiejętność koncentracji w warunkach pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i otwartość

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę ¬ zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość pracy w trybie mieszanym (stacjonarnie i zdalnie)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH GRZEGORZ NORMAN

Nowoczesne biuro tłumaczeń poszukuje do pracy w Łodzi osoby na stanowisko tłumacz/weryfikator tekstów angielskojęzycznych. Oferujemy możliwość rozwoju poprzez codzienną pracę z tekstami o różnorodnej tematyce, naukę korzystania z programów wspomagających tłumaczenie oraz codzienny kontakt z młodymi, otwartymi na wyzwania osobami w zespole korektorskim.

Przewiń do profilu firmy