Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz wewnętrzny języka angielskiego

Fabryka TłumaczeńO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenia pisemne ze szczególnym uwzględnieniem teksów z zakresu prawa i marketingu

  • Korekty

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności językowe poparte wykształceniem (magister filologii angielskiej lub lingwistyki) lub doświadczeniem (min. dwa lata)

To oferujemy

  • Duże i ciekawe projekty tłumaczeniowe

  • Szkolenia i pracę z zastosowaniem narzędzi CAT

  • Stabilne zarobki

Fabryka Tłumaczeń

Za nami kilkadziesiąt tysięcy przetłumaczonych stron,

kilkanaście tysięcy zleceń i kilkuset zadowolonych Klientów oraz 11 lat działalności.

Przez wszystkie te lata pomagamy naszym Klientom rozwijać się na globalnych

rynkach, dostarczając najlepsze jakościowe, terminowe i cenowe rozwiązania oraz usługi tłumaczeniowe. Przed nami kolejne lata i kolejne wyzwania!

Jeżeli chcesz być tłumaczem a jednocześnie chcesz rozwijać się i budować własną karierę w profesjonalnej firmie tłumaczeniowej, dołącz do naszego Zespołu! Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Nie wahaj się, napisz do nas!

W temacie wpisz „Tłumacz Wrocław”