Oferta pracy

Tłumacz z językiem angielskim

THE STORY

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie treści serwisu internetowego na język angielski

  • Dbanie o jakość języka angielskiego w materiałach promocyjnych

  • Dbanie o jakość języka angielskiego w dokumentach adresowanych do klientów

  • Wprowadzanie informacji do systemu CMS

  • Aktywny udział w procesie ciągłego doskonalenie

Nasze wymagania

  • znać język angielski na min. C2

  • posiadać umiejętności interpersonalne

  • być precyzyjnym i zwracać uwagę na szczegóły

  • dbać o terminową i jakościową realizację powierzonych zadań

  • wykazywać proaktywną postawę i ciągle dążyć do usprawnień

  • potrafić pracować pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • przyjazną atmosferę w środowisku o najwyższych standardach pracy

  • rozwój osobisty i zawodowy

  • premia uzależniona od wyników pracy

  • pakiet medyczny i sportowy

  • swobodna atmosfera

  • wymiana wiedzy

  • biblioteka

  • 80 godzin rocznie na rozwój Twoich umiejętności

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • system szkoleń i rozwoju

THE STORY

The Story to agencja UX + software house. Jedyna firma w Polsce, która otrzymała IF Design Award za Service Design i UX.

W obszarze naszych zainteresowań znajduje się projektowanie interfejsów, website'ów, oraz dedykowanych aplikacji, w szczególności biznesowych. Digitalizujemy procesy i rozwiązujemy problemy biznesowe.

Obecnie szukamy tłumacza, który razem z nami będzie rozwijać nasz serwis internetowy thestory.is oraz wspomoże nas swoimi kompetencjami w innych obszarach. Dla tłumacza oferujemy ścieżki rozwoju: Specjalista ds. kontentu z językiem angielskim, UX Writer lub inną w zależności od talentów kandydata.

Przewiń do profilu firmy