Logo Pracuj.pl

Tłumacz z własną działalnością gospodarczą

Futura Centrum Językowe Tomasz MuszyńskiO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie tekstów z terminologią specjalistyczną z języka polskiego na język obcy, z języka obcego na język polski lub z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności)

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza - warunek konieczny
  • doświadczenie w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych (teksty techniczne /prawnicze / medyczne / finansowe / marketingowe lub inne)
  • chęć rozwoju
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub inne
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego (albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, irlandzki, islandzki, japoński, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łotewski, macedoński, mołdawski, niderlandzki, niemiecki, norweski, ormiański, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski lub inny)

Mile widziane

  • mile widziana umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki i znajomość oprogramowania typu CAT

To oferujemy

  • pracę zdalną dowolną ilość godzin w tygodniu na zasadach B2B

Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński

Jesteśmy zespołem tłumaczy ponad 40 języków. Wśród nas są także m.in. specjaliści DTP, pracownicy obsługi klienta, copywriterzy, graficy i programiści. Od 10 lat pomagamy polskim i zagranicznym firmom rozwijać współpracę z zagranicznymi partnerami.

Tłumacz z własną działalnością gospodarczą, warmińsko-mazurskie