Logo Pracuj.pl

Tłumacz zakładowy

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. KO firmie

  • Sonnefeld/Niemcy, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • asysta językowa dla pracowników magazynu
  • komunikatywność
  • tłumaczenie rozmów pomiędzy pracownikami a kierownikiem produkcji
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska tj. pakowanie ubrań, prace magazynowe itp.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność elastycznego planowania działań
  • chęć do pracy w systemie 2 zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat.b

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13 euro brutto
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci (Kindergeld)
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy
  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • możliwość długoterminowej współpracy

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy tłumacza zakładowego/ pracownika magazynu do pracy w miejscowości Sonnefeld

Tłumacz zakładowy, Sonnefeld/Niemcy, Niemcy