Tłumaczka / Tłumacz Języka Angielskiego

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne realizowanie tłumaczeń pisemnych (dokumenty wewnętrzne banku i kierowane do klientów);

  • Wykonywanie tłumaczeń ustnych w trakcie spotkań z udziałem kadry menedżerskiej banku;

  • Współpraca z pozostałymi tłumaczami przy realizacji projektów tłumaczeniowych oraz zadań administracyjnych związanych z procesem tłumaczeń;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (koordynowanie zleceń tłumaczeniowych)

  • Bieżąca komunikacja z klientami wewnętrznymi dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (absolwent filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej);

  • Mile widziany drugi język (francuski, ukraiński, rosyjski, niemiecki)

  • Mile widziana znajomość obsługi programu SDL Trados Studio

  • Min. 5 lat doświadczenia w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych i ustnych;

  • Mile widziana znajomość terminologii finansowej, bankowej i prawniczej;

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją;

  • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;

  • Różnorodność tekstów oraz możliwość realizacji innych zadań;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc menedżera i zespołu;

  • Pracę w modelu hybrydowym w siedzibie Banku w Warszawie i zdalnie;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych oferujemy Ci także pracę. Wiemy, jak rozwijać Twoją karierę. Mamy szereg benefitów, które pozwolą pracować Ci w przyjaznym środowisku. Słuchamy, to jedna z naszych najważniejszych cech. Chcesz i lubisz zmieniać? Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy