Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bison Chucks S.A. to międzynarodowy producent najwyższej jakości oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem. Spółka świadczy usługi konstrukcyjno-technologiczne oraz badawcze oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem oraz projektowania procesów technologicznych. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w tej branży w Polsce.

    Tokarz
    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • obsługa tokarki manualnej (półautomat)
    • monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzenia
    • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną
    • praca na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku tokarza
    • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • umiejętność wytoczenia części zgodnie z okazanym rysunkiem technicznym
    • chęć do pracy
    • sumienność i obowiązkowość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pakiet socjalny
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.bison-chucks.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)