Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz CNC - Frezer CNC

WALKER PRECISION ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,

  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,

  • programowanie maszyn CNC,

  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • współpraca z technologami/programistami,

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe-mile widziane,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,

  • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,

  • wymagamy podstawowej znajomości zagadnień branży, oferujemy możliwość dokształcenia.

To oferujemy

  • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,

  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji.