Logo Pracuj.pl

Tokarz CNC – Operator/Ustawiacz

Flaig Hommel Polska sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja elementów jednostkowa lub seryjna
  • Obsługa i/lub programowanie tokarek CNC
  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
  • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów i dokumentacji technicznej
  • Nadzór i kontrola nad bieżącą produkcją
  • Analiza, usprawnianie i optymalizacja procesów
  • Utrzymywanie narzędzi, oprzyrządowania, urządzeń i maszyn w należytym stanie
  • Nadzór oraz instruowanie-szkolenie operatorów w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według: Fanuc, Siemens lub Heidenhain
  • Wykształcenie kierunkowe: min. średnie
  • Doświadczenie min. 5 letnie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę na warunkach adekwatnych do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego

Flaig Hommel Polska sp. z o.o.

Flaig+Hommel Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiego Flaig+Hommel Gruppe. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w dziedzinach projektowania, produkcji i sprzedaży elementów połączeniowych.

Tokarz CNC – Operator/Ustawiacz, Niemcy