Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tokarz CNC – Operator/Ustawiacz

Flaig Hommel Polska sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja elementów jednostkowa lub seryjna

  • Obsługa i/lub programowanie tokarek CNC

  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy

  • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów i dokumentacji technicznej

  • Nadzór i kontrola nad bieżącą produkcją

  • Analiza, usprawnianie i optymalizacja procesów

  • Utrzymywanie narzędzi, oprzyrządowania, urządzeń i maszyn w należytym stanie

  • Nadzór oraz instruowanie-szkolenie operatorów w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według: Fanuc, Siemens lub Heidenhain

  • Wykształcenie kierunkowe: min. średnie

  • Doświadczenie min. 5 letnie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • umowę o pracę na warunkach adekwatnych do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego

Flaig Hommel Polska sp. z o.o.

Flaig+Hommel Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiego Flaig+Hommel Gruppe. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w dziedzinach projektowania, produkcji i sprzedaży elementów połączeniowych.

Przewiń do profilu firmy