Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz CNC

Becker-Warkop Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 11, Świerklany (pow. rybnicki)
    Świerklany (pow. rybnicki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 11

Świerklany (pow. rybnicki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatów tokarskich z sterowaniem SINUMERIK 808d, 828d

  • właściwe wykorzystanie maszyny i urządzeń zgodnie z instrukcją stanowiskową przy zachowaniu wszelkich zasad BHP

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym

  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyny

  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających

  • samodzielność, odpowiedzialność

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • znajomość rysunku technicznego

  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem

  • doświadczenie w programowaniu automatu tokarskiego

  • znajomość systemu SIEMENS SINUMERIK 808d

  • znajomość systemu SIEMENS SINUMERIK 828d z nakładką Shopturn

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

To oferujemy

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inna uzgodniona

  • zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 30 lat o stabilnej pozycji na rynku przemysłowym

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • wynagrodzenie wzbogacone stabilnym systemem premiowym

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • oferujemy pracownikom benefit w postaci karty Multisport

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczna forma zatrudnienia

  • system premiowy

  • program Multisport