Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz CNC TBI

SILMA TOOLS Sp. z o.o.O firmie

  • Braci Mieroszewskich 132
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SILMA TOOLS Sp. z o.o.

Braci Mieroszewskich 132

Sosnowiec

Silma Tools Sp. z o.o. to działająca na rynku polskim od 1997r. narzędziownia, specjalizująca się precyzyjną obróbką metalu i produkcją narzędzi.

Poszukujemy osoby na stanowisko operatora Tokarki CNC TBI.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • dobór odpowiednich narzędzi,
  • ustawienie odpowiednich parametrów skrawania,
  • wdrażanie nowych programów,
  • kontrolę jakości wykonanych detali.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość systemu G Kody FANUC,
  • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność, sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość CAD/CAM - SolidWorks/Edge CAM

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży narzędziowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami z branży,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności,
  • karnet FIT PROFIT

CV  prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne