Tokarz CNC z językiem niemieckim

  • Hanower i inne lokalizacje, Niemcy
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 27.10.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 26.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Persona-Direktservice Sp z o. o. - certyfikowana agencja pracy (nr10965), dla swojego partnera - niemieckiej, renomowanej firmy - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hanower i inne lokalizacje
Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Obowiązki:

  • obsługa tokarek cnc
  • ustawianie maszyn na podstawie rysunku technicznego
  • wykonywanie pomiarów
  • wprowadzanie korekt do programów (programowanie z pulpitu - Fanuc lub Heidenhain)
  • praca w firmie z branży budowa maszyn
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach cnc
  • umiejętność obsługi, ustawiania tokarek lub frezarek CNC i wprowadzania korekt do programów
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

Oferujemy:

  • wysokie zarobki (stawka ustalana indywidualnie, zależna od doświadczenia oraz stopnia znajomości j. niemieckiego)
  • niemiecką umowę o pracę
  • stałą współpracę
  • dodatki za pracę w godzinach wieczornych, nocnych i nadgodzinach
  • zakwaterowanie (dofinansowane przez pracodawcę)
  • płatne urlopy
  • możliwośc podjącia pracy od zaraz
  • opiekę (darmową) biura
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr +48 571 255 502 (kontakt w godzinach 08-17, od poniedziałku do piątku).

Administratorem danych osobowych jest Persona-Direktservice Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 34F we Wrocławiu, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 10965). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się