Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz CNC z językiem niemieckim

  • Hanower i inne lokalizacje, Niemcy
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 27.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Persona-Direktservice Sp z o. o. - certyfikowana agencja pracy (nr10965), dla swojego partnera - niemieckiej, renomowanej firmy - poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Hanower i inne lokalizacje
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Obowiązki:

    • obsługa tokarek cnc
    • ustawianie maszyn na podstawie rysunku technicznego
    • wykonywanie pomiarów
    • wprowadzanie korekt do programów (programowanie z pulpitu - Fanuc lub Heidenhain)
    • praca w firmie z branży budowa maszyn
    • praca w systemie 3-zmianowym

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy przy tokarkach lub frezarkach cnc
    • umiejętność obsługi, ustawiania tokarek lub frezarek CNC i wprowadzania korekt do programów
    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

    Oferujemy:

    • wysokie zarobki (stawka ustalana indywidualnie, zależna od doświadczenia oraz stopnia znajomości j. niemieckiego)
    • niemiecką umowę o pracę
    • stałą współpracę
    • dodatki za pracę w godzinach wieczornych, nocnych i nadgodzinach
    • zakwaterowanie (dofinansowane przez pracodawcę)
    • płatne urlopy
    • możliwośc podjącia pracy od zaraz
    • opiekę (darmową) biura
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr +48 571 255 502 (kontakt w godzinach 08-17, od poniedziałku do piątku).

    Administratorem danych osobowych jest Persona-Direktservice Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 34F we Wrocławiu, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 10965). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

    top