Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz - Frezer

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapewnij wsparcie naszemu zespołowi Utrzymania Ruchu w Biskupcu!

    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Tokarz / Frezer
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (czytanie, wykonywanie odręcznych szkiców)
    • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy
    Obowiązki:
    • Wykonywanie prac tokarsko-frezarskich
    • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn
    • Inwentaryzacja magazynu stali
    • Wykonywanie odręcznych rysunków technicznych części
    • Wsparcie warsztatów Utrzymania Ruchu w zakresie mechaniki

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj