Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tokarz/ Frezer CNC

Weegree

  • Fischbachau, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna praca na frezarce i tokarce CNC.

  • Programowanie oraz tworzenie programów.

  • Sterowanie Heidenhain iTNC 530, TNC426 oraz Siemens Shopturn.

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

  • Wymagane doświadczenie jako operator frezarki/ tokarki CNC.

  • Wymagane doświadczenie przy programowaniu.

  • Chęci do pracy.

  • Dbałość o czystość w miejscu pracy.

Mile widziane

  • Samochód na wyjazd.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie: 14-14,50 € NETTO/h (2900 eu – 3200 eu brutto)

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.

  • Dopłatę do paliwa.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326

  • PRACA OD ZARAZ!

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy