Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz - frezer

Etmal sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie standardowych prac tokarskich i frezerskich

  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym lub wg wzoru

  • praca na terenie hali warsztatowej lub na statkach

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn do obróbki skrawaniem

  • umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych i frezarek

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • ciekawą pracę, brak monotonii

  • pracę w niedużym i zgranym gronie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego

Firma ETMAL działająca od ponad 20 lat w branży usług serwisowych i remontowych urządzeń okrętowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Tokarz - frezer.

Zapraszamy też na naszą stronę: www.etmal.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub kontakt telefoniczny.