Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz / Frezer

"AMT" Genowefa Wojciechowska

Kaczeńcowa 10f

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa tokarek lub frezarek (manualne i CNC) (możliwość przyuczenia)

  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki;

  • utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy;

  • kontrola jakości wytworzonych produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie;

  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje w obsłudze maszyn;

  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • mile widziana umiejętność przezbrajania maszyn oraz tworzenia prostych programów obróbczych;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia stabilnego zatrudnienia w firmie nastawionej na długoterminową współpracę;

  • pracę w systemie jednozmianowym od 7-15

  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu

Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:

AMT G. Wojciechowska Kaczeńcowa 10 F , 91-214 Łódź