Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tokarz - Frezer

CARBOAUTOMATYKA SA

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • zdolności manualne, dokładność i sumienność

  • umiejętność pracy w grupie

  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość odbycia szkoleń