Oferta pracy

Tokarz Frezer - Operator CNC

ARTUR KALBARCZYK "ARTEGO" TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEMO firmie

3 000‐4 800 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Środkowa 76
    Czekanów (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ARTUR KALBARCZYK "ARTEGO" TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM

Środkowa 76

Czekanów (pow. ostrowski)

ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem świadczy usługi m.in. w zakresie obróbki skrawaniem oraz cięcia strumieniem wody pracując na nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszynach CNC.

Specjalizujemy się w produkcji części metalowych wg specyfikacji i rysunków klienta dla serii powyżej 50szt. Obrabiamy stale, stale nierdzewne, aluminium.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług, fachowość opartą o nowoczesne technologie oraz numerycznie sterowane maszyny.

Oferujemy pracę w stabilnej rozwijającej się firmie, specjalizującej się w obróbce CNC. Szukamy pracowników sumiennych oraz zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków, z nastawieniem na długotrwałą współpracę.

Dobra atmosfera, pomoc współpracowników we wdrożeniu się w nowym miejscu pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz wyników.

Obowiązki:

  • obsługa wraz z programowaniem tokarki/frezarki numerycznej CNC;
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • realizacja zleceń produkcyjnych,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie trzyzmianowym - 7:00-15:00; 15:00-23:00; 23:00-7:00

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obróbki skrawaniem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość programów FANUC, SIEMENS

Firma gwarantuje:

  • umowę o pracę
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy