Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz – frezer operator CNC

Emmarol Sp. z o.o.O firmie

5 500 brutto / mies.

Emmarol Sp. z o.o.

Przemysłowa 15

Głobino (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na obrabiarce CNC

  • Toczenie, frezowanie elementów metalowych wg rysunków technicznych.

  • Praca zmianowa

  • Docelowo praca na czas nieokreślony

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku co najmniej 2 lata.

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność odczytu przyrządów pomiarowych

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

  • Wczasy pod Gruszą

  • Zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych

  • Bilety wstępu na imprezy kulturalne i sportowe

  • Praca w zgranym, ambitnym zespole.

EMMAROL Sp z o.o. jest polskim rodzinnym przedsiębiorstwem, producentem przystawek do kukurydzy i innych elementów, podzespołów metalowych, którego celem jest stałe udoskonalanie procesów produkcyjnych, podnoszenie efektywności pracy oraz jakości.

Przewiń do profilu firmy