Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz - Frezer

Ice Group Sp. z o.o.

Kadłubka 43

Niedobczyce

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiału, towaru do dalszej obróbki;

  • Wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego załączonego do zamówienia obróbki;

  • Przeglądy codzienne urządzenia (tokarki konwencjonalnej), nadzór nad prawidłową i terminową wymianą części i płynów eksploatacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków oraz premie kwartalne;

  • Pracę na 1 zmianę;

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED współfinansowaną przez pracodawcę dla pracownika i członków jego rodziny;

  • Kartę multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • premie

Ice Group Sp. z o.o. – polski producent maszyn służących do przemysłowej produkcji lodów, działający na rynku exportowym i krajowym.

Przewiń do profilu firmy