Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz - Frezer - Wytaczarz Maszyn Konwencjonalnych/CNC

  • Czeladź, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Czeladź

    Zakres obowiązków:

    • Ustawianie i obsługa maszyn konwencjonalnych (tokarka, wytaczarka frezarka) lub / i ustawianie i obsługa maszyn CNC
    • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją.
    • Dbałość o jakość wykonywanych elementów.
    • Współpraca z technologiem/programistą.
    • Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyny konwencjonalnej – tokarka, frezarka, wytaczarka i/lub sterowanej numerycznie (CNC).
    • Znajomość różnych systemów sterowania.
    • Umiejętność biegłego posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną.
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
    • Samodzielność, inicjatywa w działaniu.
    • Mile widziana umiejętność obsługi programu CAD/CAM i SOLIDWORKS.
    • Mile widziana umiejętność programowania maszyn.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00.
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest P.W. „BUDMET” Dariusz Nocoń, Adam Nocoń z siedzibą w Czeladzi, ul. Staszica 171. Dane osób ubiegających się o pracę są przetwarzane tylko w procesie rekrutacji na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 36 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane udziałem w obecnym i kolejnych podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez P.W. „BUDMET” Dariusz Nocoń, Adam Nocoń z siedzibą w Czeladzi na potrzeby:
    • obecnego procesu rekrutacji,
    • innego ogłoszenia rekrutacyjnego (np. na inne stanowisko),
    • kolejnych procesów rekrutacyjnych.
    Kandydat składający CV ma prawo do:
    • żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby,
    • ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
    • przeniesienia swoich danych;
    • żądania cofnięcia zgody, wtedy jego CV zostanie niezwłocznie usunięte
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego.