Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz konwencjonalny

Firma DOLECKIO firmie

Firma DOLECKI

Adama Asnyka 13

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • praca na manualnej tokarce TUR-50

  • praca 1-zmianowa w godzinach od 6:00; w tym możliwość zmiany godzin pracy

  • jednostkowa produkcja komponentów maszyn

  • zróżnicowane zagadnienia, ciekawe zlecenia

  • współpraca z małym zespołem przy budowie maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach na podobnych maszynach

  • umiejętność doboru parametrów i metod toczenia

  • wysoka kultura estetyczna wykonywanej pracy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i świadomość odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie

  • umiejętność współpracy w ramach zespołu

Mile widziane

  • umiejętność obsługi uniwersalnej frezarki narzędziowej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • szkolenia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień, certyfikatów

  • stabilną oraz bardzo ciekawą, zróżnicowaną pracę przy budowie innowacyjnych maszyn

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy innowacyjnych projektach

  • interesujące wyzwania

  • udział w rozwoju firmy

Jesteśmy wiodącym, polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn przemysłowych, urządzeń oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych m.in. przy produkcji wyrobów parafinowych. Z sukcesami realizujemy powierzone nam zadania i najbardziej wymagające projekty. Aktualne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.dolecki.eu

Przewiń do profilu firmy

WYMIAR PRACY - pełny etat

RODZAJ UMOWY - czas nieokreślony po okresie próbnym

DOŚWIADCZENIE - wymagane

WYKSZTAŁCENIE MINIMALNE - zawodowe