Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś doświadczonym TOKARZEM? Aplikuj już dziś.

    Tokarz
    Nr ref.: /162/05/2019/NM/40158
    Kostrzyn nad Odrą
    oferujemy
    • umowa o pracę
    • wynagrodzenie 3800 brutto + premia
    • praca na I zmianę + możliwość nadgodzin
    • zwrot kosztów dojazdu/organizacja dojazdu
    • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy
    zadania
    • obsługa tokarki CNC
    • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
    • samodzielny dobór narzędzi, technologii;
    • programowanie oraz ustawianie maszyn CNC;
    • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn;
    • kontrola jakości wytworzonych produktów;
    oczekujemy
    • doświadczenie na tokarkach CNC (tokarze),
    • dobra znajomość rysunku technicznego,
    • mile widziana umiejętność programowań sterowników simens
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • punktualność,
    • solidność

    Zainteresowała Cię nasza oferta ?

    Wyślij sms o treści: "TOKARZ" pod numer: 665 303 009 - oddzwonimy.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47