Oferta pracy

Tokarz

LUVENA Spółka Akcyjna

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku produkcyjnym

  • Wykonywanie prac ślusarskich oraz toczenie, wiercenie na obrabiarkach konwencjonalnych.

  • Praca w systemie jednozmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

  • Dokładności, umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • Bezpieczne miejsce pracy

  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku

  • Uczciwe rozliczanie godzin pracy i przyjazną atmosferę

  • Szkolenia

  • Zakwaterowanie - w przypadku osób spoza Wielkopolski i obywateli innych państw.

Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat ! Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy ok.270 pracowników.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy