Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz Manualny

EthosEnergy Sp. z o.o. O firmie

EthosEnergy Sp. z o.o.

Paprotna 12A

Wrocław

Firma międzynarodowa działająca od ponad 20 lat w branży remontów urządzeń energetycznych w energetyce zawodowej i przemysłowej (turbiny parowe).

Zatrudniamy ok. 200 osób, prowadzimy działalność na całym świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • obsługa tokarki konwencjonalnej
  • montaż, centrowanie elementów na maszynie i demontaż obrabianych elementów
  • dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • obróbka zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • pomiary obrobionych elementów
  • wypełnianie arkuszy pomiarowych
  • przestrzeganie procedur produkcyjnych przekazanych przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracy na tokarkach uniwersalnych/karuzelowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych- warunek konieczny
  • samodyscyplina
  • sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych
w dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Ogłoszenie archiwalne