Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz

KONKO S.A.

  • Fabryczna 6, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KONKO S.A.

Fabryczna 6

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się z dokumentacją, rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia, wykonywanie prac tokarskich, dokumentowanie zrealizowanego zadania, ustawianie urządzeń i nadzorowanie ich pracy, przygotowywanie miejsca pracy zgodnie z bhp, p.poz.

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny, trzyzmianowy tryb pracy

  • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN +premia

Nasze wymagania

  • Umiejętności i uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie stałe plus premia.

  • Dofinansowanie kart System OK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

KONKO S.A.

Jesteśmy firmą średniej wielkości świadczącą kompleksowe usługi prefabrykacji konstrukcji stalowych dla podmiotów wymagających wysokiej jakości obróbki i spawania na podstawie dokumentacji klienta.

Przewiń do profilu firmy