Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz narzędziowy

REANIMATOR Krzysztof Karolak

  • Szczecińska 7a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Szczecińska 7a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obrabianie elementów na tokarce wg. wzoru lub rysunku technicznego(elementy hydrauliki siłowej)

  • wykonywanie prac ślusarskich (ostrzenie wiertła na ostrzałce)

  • wykonywanie prac mechanicznych

Nasze wymagania

  • samodzielność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zadań

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min 5 lat)

  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • oczekiwane kompetencje: komunikatywność

To oferujemy

  • interesującą pracę w dobrej atmosferze

  • pomoc i wsparcie na poziomie zawodowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy

  • zaspokajanie potrzeb narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy, (narzędzia są nowe renomowanych marek)

O nas

Nasza firma prężnie rozwija się od kilku lat. Świadczymy usługi w zakresie obróbki skrawaniem oraz napraw hydrauliki siłowej. Jeżeli chcesz się rozwijać zawodowo oraz zdobyć nowe doświadczenie dołącz do nas!