Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tokarz

Marseplast Sp. z o.o.O firmie

  • Podłęska 17, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Marseplast Sp. z o.o.

Podłęska 17

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa tokarek numerycznych

  • Ustawienia parametrów

  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej

  • Wymiana narzędzi

  • Wykonanie norm produkcyjnych

  • Kontrola jakości produktów, maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność obsługi tokarki

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Obróbka elementów z metalu i tworzywa sztucznego

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Lojalności i nastawienia na długotrwałą współpracę

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie tylko na umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Pracę w godzinach od 6-14

Firma produkcyjna w branży tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisko Tokarz.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z osobami, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Po zakończeniu rekrutacji przesłane dokumenty (CV, listy motywacyjne) zostaną skutecznie zniszczone a dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane.

Firma znajduje się pod adresem ul. Podłęska 17, 32-005 Niepołomice.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail lub kontakt telefoniczny.