Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz / Operator Maszyn

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowa obsługa tokarki oraz innych urządzeń manualnych,

  • cięcie lub gięcie elementów stalowych,

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,

  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji,

  • bieżąca kontrola jakości towaru,

  • wykonywanie bieżących zleceń przełożonego,

  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze tokarki oraz innych maszynach skrawających,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie),

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • bezpłatny pakiet medyczny dla pracowników

  • dofinansowanie do pakietu sportowego,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • przyjazne środowisko pracy.

Firma HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o. o. w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

Przewiń do profilu firmy