Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz - Operator tokarki CNC

KRAGUM sp. z o.o.

3 9985 000 brutto / mies.
  • Komuny Paryskiej 1, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Komuny Paryskiej 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne organizowanie własnego stanowiska pracy;

  • czytanie dokumentacji technologicznej i posługiwanie się rysunkiem technicznym przedmiotów obrabianych;

  • użytkowanie różnych tokarek z zachowaniem wymagań bhp;

  • dobieranie i stosowanie podczas toczenia optymalnych parametrów skrawania;

  • ustalanie kolejności zabiegów przy wykonywaniu złożonych operacji skrawania;

  • ustawianie tokarek do pracy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na odpowiednie parametry skrawania, dobór i mocowanie narzędzi skrawających, dobór uchwytów do mocowania i poprawne umocowanie obrabianych materiałów;

  • wykonywanie na tokarkach różnego rodzaju prac tokarskich, jak np.: toczenie powierzchni walcowych, stożkowych, czołowych i kształtowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów, wytaczanie, rozwiercanie, wiercenie, nawiercanie;

  • sprawdzanie wymiarów i kształtów obrobionych przedmiotów;

  • przeprowadzanie obróbki, kontrolowanie i regulowanie jej przebiegu oraz korygowanie ewentualnych błędów;

  • przywracanie narzędziom właściwości skrawających przez ostrzenie;

  • czyszczenie i konserwowanie użytkowanych tokarek, urządzeń i uchwytów;

  • zachowywanie na stanowisku pracy porządku i czystości, przestrzeganie zasad bhp, zasad przeciwpożarowych i ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Dobra współpraca w zespole

  • Kultura osobista

  • Zaangażowanie

  • Chęci do pracy i rozwoju

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Dobre warunki pracy

  • Szkolenia

O nas

Produkcja uszczelnień technicznych i wyrobów gumowych