Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz - Programista tokarki CNC Mazak

Fach-Met Łukasz Kaczmarek

5 8008 000 brutto / mies.
  • Rabowice (pow. poznański)

    Rabowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego tokarza (możliwość przyuczenia), obsługującego tokarki Mazak.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

samodzielności, dokładności, wyobraźni przestrzennej

przynajmniej 2-letniego doświadczenia w toczeniu

dobrej znajomości rysunku technicznego

rzetelności, sumienności

umiejętności manualnych

gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym.

doświadczenie w programowaniu tokarek MAZAK będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

miłą atmosferę w małym zespole

możliwość doskonalenia i rozwoju

szkolenia z CAD/CAM

pracę bez presji czasowych

nowoczesny warsztat i maszyny

O nas

           Firma Fach-Met zjednała sobie wielu zadowolonych klientów. Łączymy wieloletnie doświadczenie zawodowe z nowoczesnym przygotowaniem technologicznym. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań jak i z najnowszych innowacji technologicznych. Wykonujemy elementy na centrach numerycznych CNC firmy Mazak, jednego z czołowych producentów tego typu maszyn. Jednymi z wielu narzędzi pracy są programy wspomagające CAD/CAM.