Oferta pracy

Tokarz - Ślusarz

Inter-Turbo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

5 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • Tarnowskie Góry, Nowe Chechło (pow. tarnogórski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasza firma zajmuję się regeneracją podzespołów samochodowych. Specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek i układów paliwowych lecz planujemy stopniowo rozszerzać nasze usługi.
Obecnie jesteśmy jedną z największych firm z tej branży w Europie.
Chcemy być postrzegani jako wiarygodny partner w biznesie. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie. Na tle konkurencji znacząco wyróżnia nas jakość oferowanych przez nas usług.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników działu produkcji - operatorów maszyn i urządzeń produkcyjnych
Zapraszamy także na naszą stronę internetową: www.inter-turbo.pl

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa tokarki oraz frezarki konwencjonalnej
  • Obróbka elementów z metalu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Toczenie detali wg rysunków

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenia na stanowisku tokarza
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej
  • Zdolności manualne oraz swobodne operowanie narzędziami ręcznymi, pomiarowymi oraz elektronarzędziami
  • Wykształcenie min. zawodowe, najlepiej kierunek - obróbka skrawaniem
  • Sumienność, uczciwość i odpowiedzialność
  • Uprawnienia spawalnicze mile widziane
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędny pakiet szkoleń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy