Oferta pracy

Tokarz - Ślusarz

Ardagh Glass S.A.

  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie części zamiennych na potrzeby produkcji

  • Regeneracja części formujących

  • Obsługa i konserwacja tokarek sterowanych numerycznie CNC oraz tokarek uniwersalnych

  • Wykonywanie obróbki zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Naprawa i konserwacja elementów maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Umiejętność posługiwania się ręcznymi narzędziami skrawającymi

  • Mile widziana umiejętność obsługi frezarki uniwersalnej

  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych oraz obsługi wózka widłowego

  • Przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wsparcie w rozwijaniu Twoich pasji i zainteresowań

  • wewnętrzny program motywacyjny wspierający i doceniający Twoje zaangażowanie, samodzielność i pomysłowość

  • dostęp do wewnętrznej platformy szkoleniowej oraz możliwość tworzenia treści elearningowych

  • wysokiej klasy odzież ochronną

  • środki ochrony indywidualnej, minimalizujące ryzyko zarażenia się COVID-19

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Ardagh jest światowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych dla wiodących światowych marek. W Polsce, pod nazwą Ardagh Glass S.A., działają 3 huty szkła zlokalizowane w Gostyniu, Ujściu i Wyszkowie, gdzie produkujemy butelki i słoiki w kolorach białym, zielonym oraz brązowym. Zatrudniamy ponad 700 osób, wiele z nich pracuje w naszych zakładach już kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat! Częścią naszej strategii jest zrównoważony rozwój oraz innowacyjność, które widoczne są zarówno w metodach produkcji i projektowania naszych wyrobów, jak i w technikach recyklingu czy oszczędzania energii. Naszym celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi ekonomicznej i społecznej odpowiedzialności. Sukces naszej firmy to sukces naszych Pracowników. Dołącz do nas i Ty!

Przewiń do profilu firmy