Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz uniwersalny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracownia Mechaniki. Zbigniew Węgiel

    FIRMA ISTNIEJE NA RYNKU OD 29 LAT.
    Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych urządzeń mechanicznych, części maszyn, oprzyrządowania stanowisk produkcyjnych, elementów narzędzi (form wtryskowych itp.), urządzeń prototypowych.

    TOKARZ UNIWERSALNY

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Toczenie elementów na tokarkach uniwersalnych.
    • Toczenie detali  na podstawie rysunku technicznego.
    • Samodzielny dobór narzędzi.

    Prace są jednostkowe. Wykonujemy małe ale dokładne elementy.

    Wymagania:

    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN 2 LATA.
    • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz materiałów.

    Mile widziane:

    • Umiejętność obsługi tokarek numerycznych (sterowanie heidenhain).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Możliwość dalszego rozwoju w zawodzie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt: 502 231 460 lub 12 637-95-37