Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz w Dziale Usług Remontowych

  • Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma CONBELTS S.A. z siedzibą w Bytomiu, mająca ponad 25 lat doświadczenia - producent taśm przenośnikowych i mieszanek gumowych dla branży górniczej, hutniczej i automotive w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom

    Zadania:

    • obsługa, ustawianie i nadzorowanie pracy tokarki
    • wykonywanie prac zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, odczytywanie rysunków technicznych przedmiotów do obrobienia
    • obsługa urządzeń pomiarowych
    • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego, konserwacja oraz dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i powierzonych narzędzi
    • kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów, sprawdzanie pasowań
    • przygotowanie miejsca pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż. i ochrony środowiska

    Wymagania:

    • wykształcenie – min. zawodowe, kierunkowe
    • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy i dni świąteczne

    Umiejętności:

    • znajomość obsługi tokarki (mile widziane doświadczenie)
    • posługiwanie się rysunkiem technicznym
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość  rozwoju zawodowego,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej informacji o firmie znajdziesz na : www.conbelts.com

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."