Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tokarz

KIGEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie

  • Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczanych wzorców

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach manualnych

  • Zaangażowanie, sumienność i samodzielność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie netto w przedziale od 3.100 pln do 3.700 pln, w zależności od umiejętności, doświadczenia i rzetelności’

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca w systemie 2 zmianowym

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w systemie 150% oraz 200% stawki podstawowej