Oferta pracy

Top Account Manager – Smart City, IoT

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Innovation Tribe rośnie jak na drożdżach i już planuje swoje działania na przyszły rok! Dlatego już teraz zapraszamy do rekrutacji kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu w styczniu 2021 na stanowisko Top Account Managera.

Jeżeli współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Razem będziemy budować inteligentne miasta i rozwijać sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

Zapraszamy do świata innowacji!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Rozpoznawać i definiować potrzeby naszych Klientów w zakresie innowacyjnych produktów m.in. z obszaru IoT, Smart City, Data Monetization;
  • Aktywnie pozyskiwać nowych Klientów z segmentu klientów strategicznych oraz Public;
  • Współpracować z naszymi partnerami i podwykonawcami w zakresie rozwiązań IoT, Smart City;
  • Mieć wpływ na tworzenie i modyfikowanie portfolio produktów innowacyjnych;
  • Realizować plany sprzedażowe i cele biznesowe w ujęciu kwartalnym i rocznym;
  • Aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru innowacji;
  • Wzmacniać pozycję i wizerunek naszej marki na polskim rynku;
  • Dzielić się wiedzą i swoim doświadczeniem z zespołem licząc na to samo z naszej strony :)
  • Uczestniczyć w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych.

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Nie kierujesz się schematami, myślisz nieszablonowo i dbasz o utrzymanie pozytywnych relacji z klientem;
  • Jesteś nastawiony na sukces zarówno swój jak i całego zespołu;
  • Posiadasz min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań softwarowych do klientów biznesowych poparte sukcesami;
  • Znasz sektor zamówień publicznych i masz doświadczenie w postępowaniach publicznych;
  • Nie są Ci obce przepisy PZP;
  • Interesujesz się rynkiem nowoczesnych technologii np.: IoT, Smart City;
  • Posiadasz czynne prawo jazy kat. B;
  • Znasz język angielskim na poziomie umożliwiających swobodną komunikację;
  • Od stycznia 2021 chcesz dołączyć do #TeamMagenta & #InnovationTribe :)

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna
    dla Ciebie i Twojej
    rodziny
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę
    o pracę
  • Ekstra dzień wolny — świętuj urodziny
    lub imieniny
    z najbliższymi
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy