Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Toromistrz

  • Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Rybnik, Zabrze, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-06-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży budownictwa inżynieryjnego oraz branży kolejowej, poszukuje do swojego zespołu zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Toromistrz

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Rybnik, Zabrze

    Zadania:

    • budowa i naprawa torów kolejowych,
    • montaż i demontaż nawierzchni torowej,
    • budowa i rewitalizacja skarp i nasypów kolejowych,
    • budowa i remont przejazdów kolejowo- drogowych,
    • pozostałe prace okołotorowe.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • doświadczenie na stanowiskach związanych z utrzymaniem, naprawą lub eksploatacją nawierzchni kolejowej,
    • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku, nie starsze niż 3 lata,
    • gotowość do pracy w delegacji.

    Nasza oferta:

    • ciekawa praca w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • gwarancja stałej współpracy po okresie próbnym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471