Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

TPM Optymalization Specialist

  • Wyszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce (w Wyszkowie i Radzyminie, koło Warszawy) oraz biura sprzedaży znajdujące się w ośmiu krajach w Europie (m.in. w Francji, Wielkiej Brytanii czy Szwecji). Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i zajmujemy się drukiem takich tytułów, jak m.in.: „Polityka”, „Newsweek”, „Forbes”, „Elle” i „National Geographic”.

W związku z potrzebą w dziale Introligatornia w naszym zakładzie produkcyjnym w Wyszkowie poszukujemy Kandydatek/ów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wyszków

Obowiązki:

  • nadzór nad procesem TPM w dziale Introligatornia, w tym: organizacja procesu TPM ukierunkowana na maksymalizację jego efektywności,
  • zwiększenie stabilności, automatyzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • wydłużenie okresu eksploatacji maszyn produkcyjnych,
  • optymalizacja ilości przestojów chronicznych i awaryjności maszyn,
  • analiza usterek i awarii maszyn,
  • praca ze wskaźnikami awarii i usterek,
  • dysponowanie budżetem – kontrola kosztów naprawy maszyn, kupna części,
  • opracowanie planów prewencyjnych w celu zmniejszenia zagrożeń ciągłości produkcji,  awarii i nieplanowanych przestojów maszyn,

Wymagania:

  • absolwent/ka Politechniki lub WAT–u (mile widziane inżynier mechanik lub automatyk, Wydziały: WIP, SIMR, Mechatronika),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (kontakty z osobami anglojęzycznymi),
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji.

Oferujemy:

  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku,
  • kompleksowe wdrożenie w firmowe Know How,
  • kontakty z Klientem międzynarodowym,
  • możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach.

Aby dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na naszą stronę:
www.quadgraphics.pl

Kandydatów prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko TPM Optymalization Specialist (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się