Oferta pracy

Trade Compliance Project Coordinator

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostosowania zmian i działań związanych z transformacją w poszczególnych regionach i krajach do globalnej strategii transformacji;

  • Monitorowanie postępów i terminowe przekazywanie informacji zespołowi projektowemu o statusie prac;

  • Analizowanie działań związanych z procesami w celu określenia zakresu i podejścia do transformacji procesów, w tym transferu wiedzy, analizy działań oraz strategii dokumentowania;

  • Nadzorowanie opracowywania i wdrażania dokumentacji na poziomie regionalnym i krajowym;

  • Współpraca z liderami i ekspertami ds. procesów w celu zdefiniowania specyficznych wymagań biznesowych dotyczących procesów, wspieranie rozwoju i wdrażania ich struktury w organizacji, promowanie najlepszych praktyk i zapewnianie spójności w ramach poszczególnych funkcji;

  • Opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie działań przejściowych i zatwierdzonych procesów kontroli zmian;

  • Samodzielne rozwiązywanie umiarkowanie złożonych problemów przy minimalnym nadzorze, przy jednoczesnym przekazywaniu bardziej złożonych kwestii odpowiednim pracownikom.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe min. licencjat (zarządzanie projektami, import, eksport);

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze importu, eksportu oraz ceł;

  • Orientacja i znajomość zagadnień związanych z regulacjami związanymi z obrotem towarowym;

  • Znajomość przepisów handlowych w zakresie importu i eksportu;

  • Doświadczenie w stosowaniu odpowiednich narzędzi programowych do zarządzania procesami;

  • Praktyczne doświadczenie w mapowaniu procesów i prowadzeniu warsztatów;

  • Dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne;

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • We provide a fast paced stimulating international environment, which will stretch your abilities and channel your talents. We also offer competitive salary and benefits combined with outstanding career development opportunities in one of the largest and most solid private companies in the world.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • bony żywieniowe

    Cel pracy i wpływ

    Trade Compliance Project Coordinator będzie odpowiedzialny za transformację procesów, wdrażanie narzędzi i transfer wiedzy w celu zapewnienia wdrożenia nowych procesów biznesowych. Współpraca i budowanie dobrych relacji z przedstawicielami różnych działów wewnątrz organizacji.

    Opisane powyżej procesy są związane z transformacją biznesową w dziale finansowym w obszarze ceł, eksportu, importu oraz handlu międzynarodowego. Firma Cargill utworzyła dział Global Center of Excellence, który będzie w pełni poświęcony działaniom związanym obrotem towarowym zgodnym z przepisami handlowymi.

    Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Food Ingredients and Bio-Industrial firmy Cargill, który zajmuje się przewidywaniem trendów w zakresie smaku, odżywiania i bezpieczeństwa, aby wprowadzać innowacje i dostarczać rozwiązania producentom, detalistom i firmom gastronomicznych.

    Przewiń do profilu firmy